Pro pořadatele

Máme pro Vás připraveny prázdné plakáty s naším logem, kde je dostatečný prostor pro vaše informační sdělení. Na základě dohody Vám je rádi doručíme.

K vystoupení potřebujeme:

Dostupnou elektrickou přípojku 230V a jistič 16A. K přípojce nebudou mít přístup návštěvníci akce.Přístup na místo konání akce min. 1,5 hod. před začátkem vystoupení a možnost bezpečně zaparkovat 2 osobní vozy.

ZASTŘEŠENÉ PEVNÉ PÓDIUM! - platí zejména pro venkovní akce. Minimální velikost krytého prostoru je 5x3m. Uvítáme, když bude zajištěna boční a zadní stěna proti dešti.Vyhrazené místo a stůl pro zvukaře v blízkosti tanečního parketu, vyhrazené místo pro bezpečné umístění aparatury - tak aby nemohlo dojít k jejímu pádu.

Je možné si objednat plakáty na míru viz.níže příklad. Počty, velikost i text po individuální domluvě. Neváhejte nás kontaktovat. 

Autorské poplatky pro OSA hradí vždy pořadatel. Postup hlášení autorských poplatků - kontaktujte pracovníka OSA pan Zdeněk Čebiš na tel.čísle 602 421 206 a spolu se dohodnete na podrobnostech a postupu úhrady.

 

JÁSALKA - facebook

 

Jásalka Band, z.s.

Oldřich Henzel ml.
Petrovice 35
Nové Město na Moravě
592 31
IČ: 05440572
Tel.: +420 774 427 062 info@jasalka.cz
Vytvořeno službou Webnode