Poděkování

Děkujeme především našim rodinám za pochopení, podporu a toleranci při našem náročném koníčku, kterým hudba beze sporu je.

Dále náš obrovský dík patří panu profesu Josefu Pavlíčkovi (nar. 12.1. 1934 – 3.2.2001), který nás vedl v dětském dechovém orchestru pod záštitou ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem. Tento úžasný člověk a učitel vychoval spoustu vynikajících muzikantů. Díky němu jsme měli možnost již v devadesátých letech několikrát ročně vycestovat za hranice České republiky a zúčastnit se zajímavých akcí. Pod jeho vedením jsme vyhráli i několik národních soutěží. 

Další člověk,kterému vděčíme za mnohé a velice děkujeme je Ladislav Hájek (in memoriam). Láďa s námi odehrál mnoho akcí a připravil aranžmá ke spoustě písniček, které hrajeme dodnes a jsou i natočeny na našich CD a DVD.

Jaroslav Šimek – kapelník Venkovské kapely, známý to učitel. Učil hrát na trubku i Mladýho Oldu a Jirku Ježe na bicí. Dále mu děkujeme za aranžmá k mnoha písničkám nejen u dechovek, ale i moderních.

V neposlední řadě musíme zmínit i pana učitele Lukáše Smrčka, který nám pomohl v časech krušných a vychoval nejen pro Jásalku muzikanta Honzu Cacka, ale i postupně píše naše nové písničky.

 

Hostující muzikanti v kapele Jásalka:

Miroslav Vlastník (in memoriam)

Josef Jelínek (in memoriam)

Vítězslav Brdár

Štěpán Husák

Jaroslav Císař

Antonín Štorek

Ladislav Filipi

Roman Jaroš

Roman Špatka

Jaroslav Váša

Jiří Jež

Lukáš Smrček

Ondřej Dvořák

Ladislav Trdý

Pavel Slezák

Veronika Marková

Hynek Dvořák

Josef Kaňka

František Šandera

JÁSALKA - facebook

 

Jásalka Band, z.s.

Oldřich Henzel ml.
Petrovice 35
Nové Město na Moravě
592 31
IČ: 05440572
Tel.: +420 774 427 062 info@jasalka.cz
Vytvořeno službou Webnode